Lokalizacja

Projekt zlokalizowany jest w północnej części miasta, przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej.

Widok okolicy

Mieszkaj wygodnie

Jest to obszar przechodzący aktualnie intensywne przeobrażenia infrastrukturalne. Inwestycje komunikacyjne, których realizacja jest na bardzo zaawansowanym etapie – budowa linii tramwajowej do Górki Narodowej, Obwodnicy Północnej, a także rozbudowa Alei 29 listopada – sprawią, że okolica będzie jedną z najlepiej skomunikowanych w mieście.

Co niezwykle istotne, otaczająca przestrzeń jest bogata w zieleń, natomiast w niedalekim zasięgu znajdują się większe kompleksy parkowe (m.in. Park Białoprądnicki).

ikona usługi

Budowa linii tramwajowej

ikona drzewa

Bliskość terenów zielonych

Niewielka odległość od centrum miasta (ok. 5km), niska intensywność najbliższej zabudowy, ciche otoczenie, dostępność pełnej infrastruktury handlowo – usługowej, to aspekty, dzięki którym Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 jest idealnym miejscem do zamieszkania.

Biorąc pod uwagę dynamikę wspomnianych inwestycji miejskich w zakresie komunikacji, a także bliskość kompleksów biurowo – korporacyjnych przy ul. Opolskiej, oferta jest również bardzo atrakcyjna w perspektywie inwestycyjnej.

Ikona koszyka

Latwy dostęp do usług

ikona przekreślonego głośnika

Cicha okolica

trzy ujęcia okolicy

Wszystko na wyciągnięcie ręki

5 min

do przystanku tramwajowego

300 m

do lokalnego sklepu

5 km

do Rynku Głównego

Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 to nowa realizacja firmy Real Construct, zlokalizowana w cichej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej.

Copyrights © 2022 Real Construct