Bezpieczny Kredyt 2%

Dla kogo kredyt BK2%?

Rządowy program bezpieczny kredyt 2% jest przeznaczony dla singli, par w związku nieformalnym oraz małżeństw. Istotna jest informacja, że kredyt może zostać udzielony obcokrajowcom, czyli osobie która nie posiada polskiego obywatelstwa, ale prowadzi gospodarstwo domowe wspólnie z osobą posiadająca polskie obywatelstwo. Najważniejszym kryterium jest fakt, że to ma być kredyt udzielony na pierwszy dom lub mieszkanie, czyli kredytobiorca nie może posiadać prawa własności innej nieruchomości lub spółdzielczego prawa dotyczącego lokalu, ani kredytu hipotecznego. Jednym z wyjątków jest kredyt udzielony na zakup działki budowlanej.

Okres kredytowania nie może być krótszy niż 15 lat, oprocentowanie kredytu jest stałe, a raty malejące. Dopłaty będą dokonywane przez pierwsze 10 lat udzielonego kredytu.

Ile można otrzymać?

Maksymalna kwota otrzymanego kredytu to 500 tys. zł dla singla, a 600 tys. dla małżeństw lub rodziców z 1 dzieckiem. Istotne jest, że wkład własny nie może przekroczyć 200 tys. zł lub kwota gwarancji brakującego wkładu własnego nie przekroczy 100 tys. zł.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń do naszych doradców!

Piotr Kłosiński
tel: +48 505 165 405

Na co można przeznaczyć środki?

Przyznane środki można przeznaczyć na zakup lokalu mieszkalnego albo domu jednorodzinnego, w tym na jego wykończenie lub na budowę domu jednorodzinnego.

Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 • Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 • Kuźnicy Kołłątajowskiej 68

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej inwestycji? Zapraszamy do biura sprzedaży lub do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 • Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 • Kuźnicy Kołłątajowskiej 68

Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 to nowa realizacja firmy Real Construct, zlokalizowana w cichej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej.

Copyrights © 2022 Real Construct