Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy Real-Construct Sp. z o.o. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Firmą, jej dorobkiem, profilami działalności bądź możliwościami ewentualnej współpracy.

Real-Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest firmą budowlaną, zatrudniającą około 200 pracowników. Dysponujemy solidną bazą sprzętową jak również wyselekcjonowaną i wyspecjalizowaną kadrą posiadającą wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie.

Firma posiada 2 podstawowe profile działalności gospodarczej.

1. Pierwszy profil to usługi budowlane ze szczególnym uwzględnieniem wysokiej jakości prac wykończeniowych, których efekty docenili najbardziej wymagający klienci; tacy jak Banki, Instytucje Finansowe, Operatorzy Telefonii Komórkowych, Centra Handlowe itp .

2. Drugi profil działalności to usługi montażowe i spawalnicze konstrukcji stalowych, urządzeń mechanicznych, bądź dostawa konstrukcji stalowych. Firma miała okazję pracować na najbardziej prestiżowych placach budów w Europie i nie tylko, z powodzeniem wykonując usługi w zakresie montażu szeregu rodzaju konstrukcji stalowych.